Ziyaretçi Sayısı

087018
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Geçen Ay
Toplam
12
17
89
86753
364
522
87018

Your IP: 3.232.96.22
Server Time: 2021-01-21

Hakkımızda

Hakkımızda

Tun-Has olarak; 

Firmamız, yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi, uzman satış ekipleri, yetkili servis ve montaj ekipleri, yedek parça stokları, kaliteli ürünleri ve rekabetçi fiyatları, kurumsal organizasyon şekli ile tüm yurtta ve yurt dışında hizmet verebilmesi ile siz müşterilerimize, her zaman en iyiyi sunma gayreti içindedir.

Turnike sistemleri otomatik kepenk sistemleri, Garaj kapısı, Bahçe kapısı, parmakizi sistemleri, fotosel kapı sistemleri, Kepenk sistemleri, Bariyerler ve Hangar kapısına kadar projenizde neye ihtiyacınız varsa,  Tun-has size ve projenize özgün çözümler sunar.

En iyi ürünümüz, verdiğimiz hizmet olmakla birlikte, kapı ve otomasyon sistemi çözümleri konusunda en geniş çözüm yelpazesini bulabileceğiniz doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

  Projenize uygun çözümlerimiz, firmamız ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sitemizin sayfaları arasında dilediğinizce gezinebilir, ilave sorularınız için ister iletişim sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz  

 

Vizyonumuz 
Bulunmuş olduğu sektörde lider firma olma yolunda hızlı ve kendinden emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere taşımak.

Misyonumuz 
Bulunduğumuz sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamak, bu sayede müşterilerinin güvenini alarak birlikte planlar yapmak, sorunsuz, hizlı çözümcü projeler uygulayıp kaliteli hizmetler sunmak. 

Değerlerimiz 
Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilerine verdiği  sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının neler olduğunun bilincinde olmak.

Kalitemiz 
Şunu iyi biliyoruz; 
İhtiyaçlarınızı, beklentilerinizi doğru belirleyip, 
En uygun çözümü alternatifleriyle sunarak, 
Kusursuz uygulamasını gerçekleştirmenin ardından; 

Ürünün kalitesini "sadece" mükemmel Müşteri Hizmetleri ile arttırabiliriz.